گوشواره حلقه ای قدیمی ترین اکسسوری های تاریخ هستند

گوشواره های حلقه ای از قدیمی ترین اکسسوری های تاریخ بشریت هستند تا زمانی که بدن خود را با جواهرات می آراستیم، گوشواره های حلقه ای می پوشیدیم و این تزئینات خاص در همه فرهنگ ها کاربرد و معانی مهمی دارند.
هنگامی که گوشواره های حلقه ای را انتخاب می کنید، ایده خوبی است که تاریخچه فرهنگی گسترده و پیامدهای مرتبط با این قطعات محبوب جواهرات را در نظر بگیرید.
با انتخاب پوشیدن گوشواره طلا، نه تنها اکسسوری هایی به تن می کنید تا فرم صورت خود را نشان دهید یا با لباس خود هماهنگ کنید.
شما خود را بخشی از یک گفتگوی تاریخی مداوم در مورد صندل مجلسی زنانه فرهنگ، سبک و معانی انتخاب های مد ما می کنید گوشواره‌های حلقه‌ای در حفاری‌های باستان‌شناسی در سراسر جهان، از مصر تا آمریکای جنوبی، یافت شده‌اند که حداقل به بیش از دو هزار سال قبل برمی‌گردد، و کم و بیش در طول تاریخ جهان پوشیده شده‌اند، و با گذشت زمان محبوبیت آن کاهش یافته است.
گوشواره
ایده های مرتبط با این تزئینات در طول زمان تغییر کرده است. برای برخی، آنها صرفاً لوازم جانبی نیستند، بلکه نمادهای فرهنگی و حتی نمادهای مبارزه با ظلم هستند.
با وجود محبوبیت مداوم آنها در بسیاری از فرهنگ ها، درک گوشواره های حلقه ای در اوایل قرن بیستم به طور قابل توجهی تغییر کرد.
در ایالات متحده، آنها با فرهنگ بومیان آمریکا و لاتین تداعی شدند و بار فرهنگی سنگینی را به عهده گرفتند، که عواقب آن هنوز هم تا به امروز احساس می شود.
در حالی که در آن زمان، بسیاری از مردم به دلیل این انجمن‌های قومی، حلقه‌ها را نپوشیدند، بسیاری از زنان امروز دقیقاً به همین دلیل آن را می‌پوشند و با افتخار آن را به عنوان نماد فرهنگ غالباً تحت فشار خود می‌پذیرند.
برای این زنان، حلقه ها به عنوان نمادی از توانمندی یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت در نظر گرفته می شود هزاران سال است که حلقه ها در تمام قاره های پرجمعیت پوشیده شده اند قدیمی ترین نمونه هایی که پیدا شده اند به 2500 سال قبل از میلاد مسیح در جنوب مصر و شمال سودان باز می گردد.
انواع مختلفی از حلقه‌ها به‌عنوان شناسه‌های قبیله‌ای قیمت عروسک روسی در برخی فرهنگ‌ها استفاده می‌شد و امروزه توسط بسیاری از نمادهای سبک استفاده می‌شود گاهی اوقات با مفاهیم فرهنگی قوی، اگرچه لزوماً اینطور نیست.
 • منابع:
  1. Origins of large gold hoop earrings
 • تبلیغات: 
  1. تفاوت بادام زمینی با خشکبار در چیست؟
  2. سه کتاب بزرگ در مورد آموزش و پرورش
  3. با لاکچری ترین کلید پریز دنیا آشنا شوید
  4. تنوع دمپایی در بازار بسیار بالا می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.