کیف مدرسه طرح لی موجب اخراج دانش آموزی از مدرسه نخبگان شد

برای هر دانش آموز مدرسه، کیف مدرسه طرح لی ضروری ترین وسیله است. اغلب برای حمل و نقل وسایل مختلف مدرسه مانند کتاب های درسی، کتاب های تمرین، جعبه ناهار، جعبه مداد و بطری آب به مدرسه و از مدرسه استفاده می شود.

کیف مدرسه یک کالای مهم برای دانش‌آموزان مدرسه است، زیرا به او کمک می‌کند تا از تمام وسایل در برابر آسیب‌های خارجی محافظت کند.

در اینجا، ما یک انشا در مورد کیف مدرسه من برای بچه‌های کلاس 2 را برای شما آورده‌ایم که به بچه‌ها کمک می‌کند در هنگام تهیه پیش‌نویس انشا درباره موضوعی مشابه به آن مراجعه کنند.

کیف های مدرسه برای همه دانش آموزان بسیار مهم است. آن‌ها کتاب‌ها، تیفین و سایر وسایل مورد نیاز خود را هر روز در کیف مدرسه به مدارس و دانشکده‌ها می‌برند.

کیف مدرسه ام هدیه ای بود که مادرم در روز تولدم به من داد. من هر روز از آن استفاده می کنم و از آن بسیار سپاسگزارم. ما دو نمونه انشا را برای کلاس 2 با موضوع “کیف مدرسه من” برای مرجع ارائه می دهیم.

کیف مدرسه من بخش بسیار مهمی از زندگی من است. کیف من را مادرم در روز تولد 6 سالگی به من هدیه داد. این یک کیف قرمز بزرگ با چهار اتاق و دو جیب کوچک است.

من هر روز کیفم را به مدرسه می‌آورم. من کتاب‌ها، تیفین و قلمدانم را در آن حمل می‌کنم. کیف مدرسه من برای من مثل یک دوست است. در طول روز همیشه در کنار من است.

من مراقب کیف مدرسه ام هستم. من نمی گذارم کثیف یا پاره شود. من از مادرم ممنونم که این کیف را برای من خرید. فرزندتان را درگیر افکار متنوع کنید و به او انگیزه دهید پدرم کیف مدرسه من را خرید.

من خوشحالم که هر روز آن را به مدرسه می برم. ضد آب است و به راحتی روی پشتم حمل می شود. دوستان من هم کیف مدرسه ام را دوست دارند. کیف مدرسه ام قرمز است. بزرگ است و فضای زیادی در داخل آن وجود دارد. دارای دو اتاقک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.