کلاه علف تراش موجب مرگ بسیاری از باغبان های مالزی شد

تابستان می تواند فصل تلخی برای باغبانان باشد. در حالی که شما از میوه های تابستانی زیبا لذت می برید، گرما واقعاً می تواند پوست شما را مختل کند.

کلاه باغبانی یا کلاه علف تراش  سایه کافی ایجاد می کند و از پوست شما در برابر برنزه شدن محافظت می کند. ما تعدادی از بهترین کلاه های باغبانی در سال 2023 را به همراه راهنمای خرید بررسی کرده ایم.

کلاه باغبانی در اندازه ها، شکل ها و طرح های مختلف وجود دارد. انتخاب کلاه عالی ممکن است کمی ناممکن باشد. علاوه بر زیبایی، باید ویژگی‌های اساسی و قصد استفاده از آن‌ها را بدانید.

با تنوع، انواع لبه‌ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و مواد بسیار زیاد، انتخاب چیزی برای حفظ پوست شما می‌تواند چالش برانگیز باشد. در اینجا نکات کلیدی وجود دارد که هنگام خرید کلاه باغبانی برای محافظت کافی در برابر آفتاب باید در نظر بگیرید.

برخی از کلاه‌های باغبانی فقط برای محافظت از سر در برابر نور خورشید استفاده می‌شوند، در حالی که برخی دیگر با کمک لبه‌ها، یک لایه محافظ اضافی در برابر آفتاب اضافه می‌کنند.

در تابستان، مردم کلاه های حصیری لبه دار را برای هر فعالیت در فضای باز ترجیح می دهند. در مقابل، کلاه های بدون لبه خرید معمولی در طول زمستان است.

هر کلاه لبه متفاوتی دارد که بستگی به نیاز و سبک شما دارد. کلاه‌های باغبانی با لبه‌های کوتاه‌تر ممکن است جذاب به نظر برسند، اما در محافظت از شما در برابر اشعه‌های مضر خورشید موثر نیستند.

از سوی دیگر، کلاه حصیری با لبه بزرگتر می تواند از شما در برابر نور خورشید محافظت کند اما ممکن است دید را محدود کند. معمولاً لبه های 4 تا 6 اینچی طبیعی در نظر گرفته می شود، اما اگر می خواهید از آفتاب خوب محافظت کنید، کلاهی با لبه 7 اینچی انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.