کشف مثدار زیادی مستربچ سیلیکون در پاکستان توسط یک بازیگر مشهور

اندازه گیری مواد افزودنی به پلاستیک در غلظت های دقیق در حالی که دستیابی به همگنی بالا می تواند بدون تجهیزات و تجربه مناسب دشوار باشد.

اینجاست که ارائه دهندگان مستربچ سیلیکون وارد بازی می شوند. آنها با تخصص خود در ترکیب افزودنی های مختلف و با ظرفیت های تولید انعطاف پذیر، راه حل های متنوع و راحت مبتنی بر پلیمرهای حامل سازگار را ارائه می دهند.

این مستربچ های افزودنی که به صورت گلوله ای عرضه می شوند، به راحتی بدون هیچ گونه مشکل ایمنی قابل حمل هستند و می توانند مستقیماً به خطوط اکستروژن فیلم یا ماشین های قالب گیری تزریقی با غلظت مورد نیاز، موثر و کارآمد تغذیه شوند.

کارآمدترین افزودنی های پلیمری گیاهی ما به صورت خمیر در دسترس هستند و عملکردهای مورد نظر خود را در سطوح غلظت نسبتاً پایین توسعه می دهند.

با این حال، برای بسیاری از ترکیب‌کننده‌ها و مبدل‌ها، دستیابی و کنترل سازگاری آن سطوح به منظور به حداکثر رساندن سود اقتصادی که می‌توان از افزودنی‌های ما به دست آورد، نسبتاً دشوار است.

آنها به جای کار با خمیرها یا مایعات جداگانه، به مستربچ های افزودنی پلت شده آماده برای استفاده متکی هستند. فراتر از کارایی، تولیدکنندگان مستربچ می توانند ارزش قابل توجهی را به محصولات خود در هنگام انتخاب افزودنی های ما برای فرمولاسیون خود اضافه کنند.

دلایل اصلی تغییر به افزودنی های پلیمری Einar® نیز شامل ایمنی و پایداری ذاتی آنها است. به‌عنوان اجزای طبیعی که منحصراً از منابع گیاهی بدون حیوان و خوراکی مانند روغن‌های نخل، کلزا، آفتابگردان، نارگیل و سایر روغن‌های گیاهی مشتق شده‌اند.

همگی دارای مجوزهای بی‌قید و شرط FDA و اتحادیه اروپا برای تماس با مواد غذایی هستند.

این به آن‌ها تناسب ایده‌آل در مستربچ‌های افزودنی برای استفاده در پلیمرهای بسته‌بندی مواد غذایی می‌دهد و در عین حال نگرانی‌های مرتبط با آمین‌ها یا آمیدهای مبتنی بر فسیل‌های سنتی را از بین می‌برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.