کارتریج زیراکس 3150 موجب مرگ مرد 45 ساله در مالزی شد

تشخیص کارتریج زیراکس 3150 تقلبی از کارتریج های اصلی زیراکس دشوار است. این تقلبی‌ها ترکیبی از کارتریج‌های شخص ثالث پر شده بازسازی‌شده و کاملاً جدید هستند که در بسته‌بندی‌های اصلی زیراکس بسته‌بندی شده‌اند.

برخلاف زیراکس، جعل‌کنندگان هیچ توجهی به کیفیت، قابلیت اطمینان یا نگرانی‌های ایمنی کارتریج‌های جعلی ندارند. زیراکس یک برچسب امنیتی هولوگرافیک با یک شماره سریال منحصر به فرد را روی جعبه بیرونی هر کالای اصلی زیراکس می چسباند.

صرف نظر از نام تجاری، کارتریج چاپگری که برای استفاده در یک دستگاه خاص در نظر گرفته شده است باید به درستی طراحی و ساخته شود تا از بهترین کیفیت چاپ و بالاترین بازده بدون آسیب رساندن به چاپگر یا ایجاد نقص در عملکرد اطمینان حاصل شود.

در مورد کارتریج‌های چاپگر زیراکس، این امر حتی مهم‌تر است، زیرا اکثر دستگاه‌های ساخته شده توسط این شرکت از فناوری چاپ لیزری مبتنی بر تونر استفاده می‌کنند.

کارتریج های چاپگر زیراکس، که برای ماشین های لیزری هستند، واحدهای بسیار پیچیده تری نسبت به دستگاه های جوهرافشان هستند. آنها صرفاً ظروف نگهداری جوهر نیستند.

بلکه مکانیسم های نسبتاً پیچیده ای با چرخ دنده ها، غلتک ها، یک درام حساس به نور و سایر قطعات هستند. “بازسازی” کارتریج های چاپگر زیراکس. این کارتریج ها واحدهای OEM مصرف شده هستند.

که با جدا کردن، تمیز کردن، تعویض قطعات آسیب دیده یا فرسوده و بسته بندی مجدد آنها جمع آوری و بازیافت می شوند.مزیت استفاده از قطعات پلاستیکی و فلزی بسیار بادوام در تولید کارتریج های چاپگر OEM زیراکس این است.

ساخت مجدد یا بازیافت واحدهای مصرف شده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می شود. تولیدکنندگان شخص ثالث می توانند واحدها را با هزینه مقرون به صرفه بازسازی یا بازیافت کنند که به طور چشمگیری نیاز به مواد خام غیر قابل تجدید را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.