چای دوغزال سبز را می توان به عنوان داروی چرک خشک کن استفاده کرد

مطالعات دیگر نشان داده اند که چای سبز ممکن است به پیشگیری از حفره های دندانی، استرس و خستگی مزمن، درمان بیماری های پوستی و بهبود آرتریت با کاهش التهاب کمک کند.

با این حال، آزمایش‌های بالینی انسانی بیشتری برای اثبات این نظریه‌ها ضروری است. چای دوغزال سبز دم‌شده بدون شیرینی حاوی کمتر از 3 کالری در هر فنجان است.

چای سبز حاوی مقدار نسبتاً کمی کافئین تقریباً 29 میلی گرم [میلی گرم] منبع قابل اعتماد در هر فنجان 8 اونس در مقایسه با چای سیاه حدود 47 میلی گرم منبع قابل اعتماد در هر فنجان) و قهوه (حدود 95 میلی گرم منبع قابل اعتماد در هر فنجان است.

کافئین موجود در یک فنجان چای بسته به مدت زمان دم کردن و مقدار چای دم کرده می تواند متفاوت باشد. چای سبز حاوی یکی از بالاترین مقادیر آنتی اکسیدان در بین هر چای است.

چای سبز از نظر وزنی حدود 30٪ پلی فنول منبع قابل اعتماد است که تقریبا 80٪ آن EGCG است. اکثر تحقیقات منبع معتبر پیشنهاد کرده اند که موارد نادر آسیب کبدی ناشی از مصرف عصاره چای سبز واکنش های خاص هستند.

بررسی این موارد نیز قادر به نتیجه گیری علیت مستقیم نبوده است.ئسازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مکمل های چای سبز را تنظیم نمی کند. در نتیجه، این مکمل‌ها ممکن است حاوی مواد دیگری باشند که برای سلامتی ناامن هستند یا مزایای سلامتی اثبات‌نشده‌ای دارند.

همیشه قبل از شروع هر رژیم گیاهی یا مکمل با پزشک مشورت کنید. چای سبز ممکن است فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد.

به عنوان مثال، ممکن است به مدیریت وزن، التهاب پوست و دیابت نوع 2 کمک کند. برخی تحقیقات همچنین مصرف چای سبز را با بهبود سلامت قلب و عروق مرتبط می دانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.