پودر زغال رپین موجب خاموش شدن آتش می شود

زغال بید یا تاک نرم ترین زغال چوب است. این نوع پودر زغال رپین در چند مرحله اول در حالی که لایه هایی به طرح های زغالی شما اضافه می شود استفاده می شود.

زغال چوب بید به صورت چوب خام و بدون پوشش ارائه می شود. با این نوع زغال می توانید تکنیک های ترکیب و لکه گیری جالبی ایجاد کنید و به راحتی پاک و پاک می شود.

می توانید از آنها برای مراحل اولیه تمرین تکنیک های طراحی زغال چوب استفاده کنید و مطمئناً می توانید از لکه گیری و ترکیب مواد به نفع خود استفاده کنید.

زغال فشرده سخت ترین و تیره ترین نوع زغال چوب است. با چسب آدامس در کنار هم نگه داشته می شود و خطوط، بافت ها و رنگ های تمیز و تیره ای ایجاد می کند.

این همان چیزی است که زغال چوب فشرده را برای پاک کردن، حذف یا لکه کردن دشوار می کند. همچنین می‌توانید این نوع زغال‌ها را به رنگ سفید خریداری کنید و به صورت مدادی یا چوب‌های روکش گرد ارائه می‌شوند.

زغال فشرده بیشتر زمانی استفاده می شود که ترکیب اصلی نقاشی زغال چوب خود را برای تعریف خطوط، اشکال و فرم ها ترسیم کرده باشید.

زغال چوب پودری دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. این ماده خام زغال چوب است که به صورت تکه تکه شده است. اگر به دنبال ایجاد لایه های نرم یا سبک هستید.

زغال پودری برای لایه بندی ظریف طرح های زغالی عالی است. اغلب برای پوشاندن مناطق بزرگتر با ایده حذف، برداشتن یا پاک کردن لایه ها برای تعیین نقاط برجسته استفاده می شود. زغال چوب پودری در وان ارائه می شود و می تواند بسیار گران باشد.

مطمئناً می توان مواد خود را ایجاد کرد، اما فقط از آشفتگی فوق العاده ای که ممکن است ایجاد کند آگاه باشید! نکته مهم در مورد زغال چوب این است که تقریباً با هر نوع کاغذی کار می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.