پسر بچه ای از کشمش پلویی آفتابی ملایر به جای ساچمه تفنگش استفاده کرد

یک مطالعه در سال ۲۰۰۹ اشاره کرد که کشمش پلویی آفتابی ملایر حاوی مواد شیمیایی گیاهی است که می تواند دندان ها و لثه های سالم را تقویت کند.

فیتوکمیکال‌های موجود در کشمش، از جمله اسید اولئانولیک، اسید لینولئیک و اسید لینولنیک، با باکتری‌های موجود در دهان که منجر به ایجاد حفره می‌شوند، مبارزه می‌کنند.

به عبارت دیگر، خوردن کشمش به جای خوراکی های شیرین می تواند لبخند شما را سالم نگه دارد، کشمش را می توان مستقیماً از جعبه میل کرد یا می توان آن را در انواع ظروف ریخت.

از صبحانه گرفته تا دسر و شام خوش طعم، امکانات بی شماری وجود دارد، در اینجا چند ایده در مورد اینکه چگونه کشمش بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانید آورده شده است:

کشمش تقریباً به هر نوع پخش شیرینی طعم عالی می بخشد؛ اگر تمایل دارید چیز جدیدی را امتحان کنید، این کره کشمش دارچینی را امتحان کنید، اگر بادام هندی مورد علاقه شما نیست، می توانید آجیل دیگری را جایگزین کنید.

کشمش به طور طبیعی شیرین و سرشار از قند و کالری است، اما اگر در حد اعتدال مصرف شود برای سلامتی ما مفید است؛ لقمه های چروکیده زرد، قهوه ای یا بنفش که به عنوان کشمش شناخته می شوند، در واقع انگوری هستند که در آفتاب یا در دستگاه آبگیری غذا خشک شده اند.
شما همچنین ممکن است آنها را به صورت پخته شده در کلوچه ها، نان ها و کلوچه های خوشمزه خورده باشید، کشمش با وجود اندازه کوچک، سرشار از انرژی و سرشار از فیبر، ویتامین و مواد معدنی است.

کشمش به طور طبیعی شیرین و سرشار از قند و کالری است، اما اگر در حد اعتدال مصرف شود برای سلامتی ما مفید است.

در واقع، کشمش می تواند به هضم غذا کمک کند، سطح آهن را تقویت کند و استخوان های شما را قوی نگه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.