پر استفاده ترین چوب ها در ساخت مبل ها

در زمینه ساخت و ساز و در ساخت مبلمان اتاق نشیمن و پذیرایی و اتاق خواب از انواع چوب استفاده می شود.

در زمینه ساخت و ساز و در ساخت مبلمان اتاق نشیمن و پذیرایی و اتاق خواب از انواع مختلفی از چوب استفاده می شود که با توجه به نیاز ما تطبیق داده می شود و به همین دلیل به روش خاصی پردازش و فرآوری می شود. امروز از Restauramos Hogares، به عنوان ابتکاری که با وقف خود به بازسازی، تعمیر و اثاثه یا لوازم داخلی انواع مبلمان به نفع پایداری و محیط زیست است، می خواهیم برخی از ویژگی های مهمی را که باید هنگام صحبت در مورد چوب بدانید (و چوب بازیافتی) برای مبلمان اتاق نشیمن شما.

بله، ما در مورد مبلمانی صحبت می کنیم که به سبز و همچنین راحتی شما فکر می کند، زیرا لازم نیست یکی برای حفظ دیگری قربانی شود. هنگام بازسازی مبل طوسی کرم راحتی در اتاق ناهارخوری، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام یا اتاق نشیمن، از اصل حفظ محیط زیست خود شروع می کنیم. استفاده از چوب بازیافتی برای این کار، به این معنی نیست که ما با چوب با کیفیت بالا کار نمی کنیم زیرا این کار را با موادی مانند کاج، افرا، زبان گنجشک و بلوط سفید انجام می دهیم.

اصلی.
مهم ترین نکته در مورد چوب این است که بدانیم بسته به ویژگی های آن و اساساً بر اساس سختی و منشاء آن به انواع مختلفی طبقه بندی می شود، بنابراین طبقه بندی زیر را داریم:

چوب‌های مصنوعی: چوب‌هایی هستند که انسان با روش‌های مصنوعی ساخته یا تولید می‌کند، در فرصتی دیگر در مورد این نوع چوب به تفصیل صحبت می‌کنیم، فعلاً می‌گوییم که به زیر تقسیم‌بندی می‌شوند: تخته خرده چوب، تخته چندلا و تخته فیبر (که همچنین دارای انواع آنها).

چوب‌های طبیعی: چون این چوب‌ها عمدتاً از جنگل‌ها و جنگل‌ها به‌دست می‌آیند (همچنین می‌توان این نوع چوب‌ها را با بازیافت آن‌ها از سایر اشیاء فرآوری‌شده قبلی نیز به‌دست آورد)، به چوب‌های سخت و چوب‌های نرم تقسیم می‌شوند.

اگر شما مبلمان با پارچه چرم دارید می توانید آن را با واکس مبل تمیز کنید.

چوب‌های سخت به دلیل کیفیتشان بسیار ارزشمند هستند و تقاضای زیادی دارند، اما همین عوامل باعث می‌شود آنها در معرض قطع غیرقانونی درختان قرار گیرند، که به شدت به جنگل‌زدایی کمک می‌کند. بهترین چوب های شناخته شده در این نوع عبارتند از: آبنوس، شاه بلوط، افرا و افرا سفید، گردو، سرخدار، بلوط و غیره. از جمله ویژگی های اصلی چوب های سخت می توان به این موارد اشاره کرد: متراکم بودن، از این رو مقاومت و دوام آنها، رشد آهسته (بین 30 تا 40 سال) و با رنگ های تیره ظاهر می شوند که با نام های متعدد آنها مشخص است.

مبل پایه فلزی بهتره یا چوبی

به نوبه خود، چوب های نرم بسیار متنوع هستند و در مقایسه با چوب های سخت با سهولت نسبی کار می کنند. ما در میان شناخته شده ترین چوب های این نوع کاج، گیلاس، توس، زبان گنجشک، راش داریم که مشخصه آنها این است که الیاف آنها از هم جداتر است که به آنها انعطاف و سبکی بیشتری می دهد، سرعت رشد سریعتری دارند. در مورد کاج، هشت سال برای به دست آوردن چوب مرغوب کافی است.

هر کدام از این نوع چوب ها در انواع مبلمان منزل و مبلمان اداری تیراژه از اتاق خواب گرفته تا اتاق ناهارخوری استفاده می شود، این بار از خانواده ReHo به شما پیشنهاد می کنیم که ترجیحا از کدام چوب ها برای مبلمان اتاق نشیمن خود مانند مبل استفاده کنید. صندلی راحتی، میز قهوه یا قفسه. برای این عناصر که در زندگی روزمره خانگی ما بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و به نوبه خود در هنگام دریافت بازدید بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند، گزینه‌های متعددی برای توضیح کامل یا بازسازی کامل آنها وجود دارد.

اگرچه درست است، چوب‌های سخت بادوام‌ترین چوب‌ها هستند و چوب‌هایی که بالاترین کیفیت را دارند همیشه بهترین تصمیم برای انتخاب مبلمان برای اتاق نشیمن شما نیستند و این به چند دلیل گران‌تر هستند، به دلیل ماهیت محدود و محدود آن‌ها. عرضه، دوره های رشد طولانی آن و قطع درختان غیرقانونی (در واقع، توصیه می شود اگر از منشأ آنها مطمئن نیستید، محصولات ساخته شده از چوب های سخت را خریداری نکنید). در ReHo ما استفاده از چوب‌های سخت را برای ساخت و ساز یا بازسازی مبلمان اتاق نشیمن شما رد نمی‌کنیم، ما چوب‌های نرمی مانند کاج و خاکستر را ترجیح می‌دهیم که مزایای متعددی مانند هزینه کم، دوام و گستردگی گزینه‌های ساخت و ساز را ارائه می‌دهند. که این امکان را فراهم می کنند، علاوه بر اینکه تحمل ضربه را نیز دارند و در مورد خاکستر کار بر روی پرداخت آسان تر است.

اعطای نمایندگی مبلمان بدون سرمایه

امیدواریم این اطلاعات مورد توجه شما قرار گرفته باشد، اگر علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد کارهای ما مانند مبلمان روکش شده و مبلمان اتاق ناهارخوری و فوم مبل از دیدن وب سایت ما دریغ نکنید و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.