پارچه مبلی نخی در منزل ملکه الیزابت دردسر ساز شد

نرم و بادوام، این پارچه مبلی نخی برای استراحت و استراحت در گوشه ای ضروری است. کتان خالص دارای خواص مقاوم در برابر باکتری و کپک بدون هیچ گونه درمان شیمیایی است.

الیاف قوی تر هستند و عاری از هرگونه پرز می مانند. مانند چرم، کتان نیز در تماس با نور خورشید ضعیف می شود مخلوطی از نخ های پلی استر، اکریلیک و نایلون که محکم بافته شده اند تا یک پارچه میکروفیبر برای طراحی مبل ایجاد کنند.

این پارچه بادوام به حداقل مراقبت نیاز دارد و طیف وسیعی از گزینه های رنگی را برای انتخاب قطعه مورد علاقه خود فراهم می کند. اگر قصد خرید مبل سکشنال را دارید، میکروفایبر بهترین انتخاب است.

همچنین، ضد آفتاب است که آن را برای پارچه مبل راحتی یا صندلی عاشقانه مناسب می کند.  استحکام کششی بالا، دارای خواص طبیعی مقاوم در برابر آتش، سبک وزن و بسیار ارزان است.

جوت یک منسوجات زیست تخریب پذیر و تجدید پذیر است که به خانه دوستدار محیط زیست شما متصل می شود. مبل های روکش جوت برای طراحی خانه سبز هرگز از مد نمی افتند

اونال کوتاری حرفه طراحی خود را با طراحی داخلی تجاری آغاز کرد. او یک معمار، وبلاگ نویس، مسافر، طراح شهری و تخیل است. او با معماران Laurie Baker کارآموزی کرد و قبل از شروع کار مستقل خود برای Avnish Singh Design کار کرد.

او که کار بر روی پروژه های معماری داخلی را در اوایل کار خود شروع کرد، معتقد است که همه طراحان پروژه عالی را در ذهن خود دارند و آن را در هر مرحله از حرفه خود دنبال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.