پارچه رومبلی مخمل موجب فرسایش ساختمان پلاسکو شد

چرم یا پارچه رومبلی مخمل یک انتخاب محبوب برای مواد مبل است و در درجه های مختلف وجود دارد که چرم اصل بالاترین درجه را دارد.

چرم به خوبی می پوشد و در طول زمان شخصیت خود را توسعه می دهد و به ظاهر پیچیده آن می افزاید. این مواد مصنوعی از قالب‌گیری مواد شیمیایی نفتی به صورت رشته‌ها و سپس بافته شدن به پارچه ساخته می‌شوند.

پارچه های مصنوعی معمولاً برای دوام بیشتر با منسوجات طبیعی ترکیب می شوند و شبیه پارچه های طبیعی می شوند. جنس اکریلیک از نظر ظاهر و احساس شبیه پشم است و پلی استری که به صورت متراکم بافته می شود از جیر تقلید می کند.

پلی استر در دهه 1950 به عنوان پارچه ای با کارایی بالا معرفی شد که اغلب با پنبه و پشم به عنوان یک ماده مکمل استفاده می شد.

پلی استر یک پارچه میکروفیبر رایج برای مبلمان مانند کاناپه است و مراقبت از آن آسان است، در برابر لکه مقاوم است و به راحتی تمیز می شود. اغلب با نایلون ترکیب می شود تا یک پارچه مصنوعی بادوام و مقاوم در برابر لکه ایجاد شود.

پلی استر به خوبی در استفاده معمولی خود مقاومت می کند و در رنگ ها و الگوهای متعددی وجود دارد که گران به نظر می رسد. در عین حال، هزینه کمتری نسبت به سایر مواد مشابه دارد.

نایلون به عنوان یکی از قوی ترین ها نه قوی ترین پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی را در زیر ببینید و اغلب به سایر ترکیبات مواد اضافه می شود تا دوام و مقاومت در برابر محو شدن را ارائه دهد شهرت دارد.

قوی است و در برابر اشک و چروک شدن مقاومت می کند اما موهای حیوانات خانگی را جذب می کند. نایلون در برابر لکه مقاوم است و به راحتی تمیز می شود.

مانند سایر پارچه‌های مصنوعی، نایلون در رنگ‌ها و طرح‌های متعددی وجود دارد که با دکوراسیون شما مطابقت دارد. این برای تقلید از ابریشم ساخته شده است و هنگام استفاده برای روکش کردن مبل یا سایر مبلمان، احساس نرمی دارد.

همانطور که قبلا ذکر شد نایلون اغلب با پلی استر ترکیب می شود تا یک ماده میکروفیبر بادوام ایجاد کند.کاملاً مشابه پارچه کتان، پنبه نیز پارچه‌ای بادوام و بادوام است.

اما در مناطقی که احتمال تجمع افراد زیادی در یک زمان وجود دارد، مانند اتاق نشیمن، به خوبی مقاومت نمی‌کند. این مواد مبل را می توان درمان کرد و در برابر لکه مقاوم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.