نخود آذرشهر را می توان برای ساخت منزل بجای بلوک استفاد کرد

تولید پروتئین در رژیم غذایی از حیوانات منبع اصلی انتشار گازهای گلخانه ای، استفاده از آب و جنگل زدایی است. نخود آذرشهر و حبوبات منبع غنی پروتئین هستند اما در حال حاضر بخش کوچکی از رژیم غذایی بیشتر انسان ها را تشکیل می دهند.

در سراسر جهان، میانگین مصرف حبوبات و گوشت به ترتیب 21 و 112 گرم در هر نفر در روز است. حبوبات بخشی از رژیم های غذایی سنتی در بیشتر فرهنگ ها هستند.

گازهای گلخانه ای و ردپای آب کم دارند، خاک را از طریق تثبیت نیتروژن غنی می کنند، ارزان هستند و منبع پایدار پروتئین هستند. چالش‌های افزایش مصرف حبوبات شامل نوسانات زیاد در عملکرد محصول و سودآوری کمتر در مقایسه با سایر محصولات است.

سرمایه گذاری بیشتر در پرورش حبوبات و افزایش آگاهی مصرف کنندگان ممکن است تغییر آینده به حبوبات را به عنوان منبع اصلی پروتئین غذایی تسهیل کند.

هدف کلی این بررسی ارزیابی پتانسیل حبوبات برای تبدیل شدن به منبع اصلی و پایدار پروتئین رژیمی به عنوان جایگزینی برای مصرف گوشت است. می خواستیم به چند سوال اساسی پاسخ دهیم.

وضعیت فعلی حبوبات در رژیم غذایی چگونه است؟ چه میزان تولید حبوبات، به ویژه سویا، به خوراک دام منتقل می شود؟ روند تاریخی تولید و مصرف حبوبات چگونه است؟ کیفیت رژیم غذایی حبوبات به عنوان منبع پروتئین چگونه است؟

چالش ها و محدودیت های بالقوه برای افزایش کشت و مصرف حبوبات در سراسر جهان چه خواهد بود؟ این بررسی برای مخاطبان عمومی از افرادی است که در زمینه تغذیه، امنیت غذایی، سیستم های غذایی، کشاورزی، تغییرات آب و هوا و سیاست غذایی کار می کنند.

محتوای مواد مغذی حبوبات بر اساس سیستم داده‌های یکپارچه مرکزی یا بر اساس متون علمی که محتوای مواد مغذی از USDA در دسترس نبود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.