مردی یه همسرش کیف پول چرم مردانه کادو داد

جنس: درک لال، خریدار سابق مردان در فروشگاه The Bay lifestyle در کانادا، می گوید: «چرم و نایلون بهترین مواد برای کیف پول هستند.

با چیزی که در جیب یا کیف پول چرم مردانه شما داخل و خارج می شود، موادی می خواهید که صاف و بادوام باشد و چیزی که بتواند در برابر استفاده مداوم مقاومت کند.

جیان دلئون، مدیر مد و مد مردانه در Nordstrom، با این موضوع موافق است. چرم به خوبی وارد می‌شود، مطابق با آنچه در آن قرار می‌دهید، می‌شود و پتینه‌ای ایجاد می‌کند که به کیف پول شما حس شخصی‌سازی می‌دهد.

اندازه: DeLeon پیشنهاد می کند قبل از خرید کیف پول را در جیب های جلو و پشت خود قرار دهید. او می‌گوید: «این مانند رانندگی آزمایشی با ماشین است.

“وسایل خود را در آن قرار دهید و ببینید چه حسی دارد، اما مهمتر از آن مطمئن شوید که به طور ایمن در داخل جیب قرار می گیرد و وقتی می نشینید آزاردهنده نباشد.

جوزف تانگ، مدیر مد در Holt Renfrew در کانادا، می گوید که کیف پول خود را تا حد امکان باریک نگه دارید. او می‌گوید: «یک کیف پول باریک می‌تواند چندین کارت را در خود جای دهد و شلوغی را که می‌تواند در یک کیف پول بزرگ‌تر انباشته می‌شود به حداقل برساند.

“اگر جا وجود داشته باشد، تمایل دارید آن را پر کنید، بنابراین کیف پول خود را به اندازه کافی سبک نگه دارید تا فقط آنچه را که برای گذراندن نیاز دارید حمل کنید.

زیپ یا بدون زیپ: تانگ می‌گوید: «برای هر روز، من یک زیپ کلاسیک را پیشنهاد می‌کنم باریک و حمل آسان است. با این حال، اگر در سفر هستید و به چیزی نیاز دارید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند پاسپورت و ارزهای مختلف را در خود جای دهد.

یک زیپ مفید است. به همین دلیل لال یک کیف پول زیپ دار دارد. او می‌گوید: «من به اندازه‌ای سفر می‌کنم که به عنوان مکانی برای گذاشتن سکه تبدیل شود. “همچنین بی نهایت زیباتر از خوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.