مایع دستشویی اکتیو 450 گرمی را برای تهیه سوخت فسیلی استفاده می کنند

میکروب ها همه جا هستند! آنها می توانند در طول فعالیت های روزانه به دست ها و وسایلی که ما لمس می کنیم برسند و ما را بیمار کنند.

تمیز کردن دست‌ها در زمان‌های کلیدی با آب و صابون یا مایع دستشویی اکتیو 450 گرمی حاوی حداقل 60 درصد الکل، یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توانید برای جلوگیری از بیمار شدن و انتشار میکروب‌ها به اطرافیان خود انجام دهید.

تفاوت های مهمی بین شستن دست ها با آب و صابون و استفاده از ضدعفونی کننده دست وجود دارد. آب و صابون برای از بین بردن انواع میکروب ها از دست ها عمل می کند.

در حالی که ضدعفونی کننده با از بین بردن میکروب های خاص روی پوست عمل می کند. اگرچه ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل می‌توانند به سرعت تعداد میکروب‌ها را در بسیاری از موقعیت‌ها کاهش دهند.

اما باید در موقعیت‌های مناسب استفاده شوند. آب و صابون در از بین بردن انواع خاصی از میکروب ها مانند نوروویروس، کریپتوسپوریدیوم و کلستریدیوئید دیفیسیل و همچنین مواد شیمیایی موثرتر از ضدعفونی کننده های دست هستند.

ضدعفونی کننده های دست همچنین ممکن است مواد شیمیایی مضر مانند آفت کش ها و فلزات سنگین مانند سرب را حذف نکنند.

شستن دست ها میزان انواع میکروب ها، آفت کش ها و فلزات روی دست ها را کاهش می دهد. دانستن اینکه چه زمانی دستان خود را تمیز کنید و از کدام روش استفاده کنید، بهترین شانس را برای پیشگیری از بیماری به شما می دهد.

شستن دست پزشکی حداقل به مدت 15 ثانیه، با استفاده از مقادیر فراوانی از صابون و آب یا ژل برای کف کردن و مالیدن هر قسمت از دست ها انجام می شود. دست ها باید به هم مالش داده شوند و ارقام در هم قفل شوند.

اگر زیر ناخن‌ها خرده‌ای وجود داشته باشد، می‌توان از یک برس مویی برای برداشتن آن استفاده کرد. از آنجایی که عوامل بیماری‌زا ممکن است در آب روی دست‌ها باقی بمانند، مهم است که خوب شسته شود و با یک حوله تمیز خشک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.