قاچاق قیر در بورس انرژی توسط پلیسان یگان ویژه ثبت و ضبط شد

از اکتبر 1987 تا مارس 1993 یک پروژه عظیم تحت عنوان تحقیقات استراتژیک بزرگراه (SHRP) در ایالات متحده بر اساس تمام جنبه های مهندسی اجرا شد. این برنامه عمدتاً بر توسعه روش‌های جدید آزمایش و شناسایی قیر متمرکز بود.

حاصل این تلاش‌های تحقیقاتی، روشی جدید برای تعیین مشخصات قیر در بورس انرژی آمریکا است که به آن سوپرپیو می‌گویند.

اولین هدف از تعریف مشخصات جدید، تسهیل خرید محصولات قیر با کیفیت بهتر است. بر این اساس، تعریف مشخصات جدید محصول مورد نظر مشتری به طور کامل برای فروشندگان روشن می شود.

هدف از تعریف مشخصات جدید تنها توصیف محصول نیست، بلکه اطمینان از عملکرد بسیار خوب قیر و عدم آسیب رساندن به پوشش است. به طور مستقیم بر اساس عملکرد، به منظور دیدن روابط تجربی بین خواص.فیزیک پایه و عملکرد.

قیر درجه بندی شده به نوع شرایط آب و هوایی که ممکن است در آن استفاده شده باشد مربوط می شود. بر خلاف سیستم های دیگر، خواص فیزیکی لازم برای همه درجه های عملکرد ثابت است.

تفاوت گریدهای مختلف قیر در حداقل و حداکثر دمای لازم برای ایجاد شرایط لازم برای قیر. قیرهای نفوذپذیر بر اساس نتایج آزمایشات نقطه نفوذ و شکل پذیری طبقه بندی می شوند.

طبقه بندی تنها بر اساس ناحیه نفوذ نیست، به عنوان مثال قیر 60/40، نفوذ بین 40 تا 60 و شکل پذیری بین 48 تا 56 درجه سانتیگراد. بخش عمده قیر قابل نفوذ در روسازی راه ها مصرف می شود.

در دو دهه پایانی قرن بیستم در اکثر پروژه های روسازی راه ها به دلیل تولید آسفالت با خواص بیشتر نسبت به قیر نرم تمایل بیشتر به سمت استفاده از قیر سخت بود.

بخش عمده قیر قابل نفوذ در روسازی راه ها مصرف می شود. در دو دهه پایانی قرن بیستم در اکثر پروژه های روسازی راه ها به دلیل تولید آسفالت با خواص بیشتر نسبت به قیر نرم تمایل بیشتر به سمت استفاده از قیر سخت بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.