شیشه پاک کن اتوماتیک را می توان برای گرم کردن شومینه استفاده کرد

علاوه بر این، برای برندهای خاص خودرو مانند فولکس واگن یا مرسدس بنز، سنسور باران در هنگام تعویض شیشه جلو قابل استفاده مجدد نیست و باید تعویض شود. بنابراین، مهم است که عملکرد واحد سنسور را قبل از تعویض شیشه جلو آزمایش کنید.

در نتیجه، شیشه پاک کن اتوماتیک ایمنی و راحتی رانندگی شما را بهبود می بخشد. از طرف دیگر، به طور خودکار درگیر می شود.

سرعت پاک کردن را با شرایط جوی تنظیم می کند و همچنین می تواند عملکردهای دیگری مانند بسته شدن خودکار سقف یا شیشه های برقی را بسته به مدل سنسور بارانی که در ماشین خود دارید، مرتبط کند.

ایمنی شما و مسافران تا حد زیادی به وضعیت شیشه جلو و شیشه شما بستگی دارد. بنابراین، هر نوع وسیله نقلیه ای که رانندگی می کنید، Ouiglass Granville برای تعویض شیشه خودرو در اختیار شماست.

باید بدانید که ترک نه تنها ناخوشایند است، بلکه می‌تواند باعث آسیب طولانی‌مدت خطرناک شود. در Ouiglass Granville، ما جدیدترین ابزارهای پیشرفته را برای تعویض شیشه جلو شما داریم.

از تعیین قرار ملاقات از طریق وب سایت ما یا تماس با ما با شماره 02 دریغ نکنید. در سال 1902، در طی یک تراموای زمستانی در نیویورک بود که مری اندرسون ایده برف پاک کن را در سر داشت.

با دیدن واتمن که مجبور شد سرش را از پنجره بیرون بیاورد تا چیزی را آنجا ببیند زیرا شیشه جلوی او از یخ پوشیده شده بود، فکر کرد که یک جارو کوچک روی پنجره که از داخل کار می کند به او اجازه می دهد واضح تر ببیند.

در بازگشت به خانه، او مفهومی را تصور کرد که کسی را استخدام کرده بود که آن را طراحی کند. سپس در نوامبر 1903 حق ثبت اختراع برف پاک کن دستی شیشه جلو را به ثبت رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.