شیشه رفلکس دو جداره در شاتل فضایی بکار برده شد و موفقیت آمیز بود

سیستم رتبه‌بندی انرژی برای شیشه رفلکس دو جداره دوجداره از الگوی مشابه برچسب‌های انرژی لوازم خانگی پیروی می‌کند. ویندوز بین A++ (بهترین) و E (بدترین) رتبه بندی می شود.

مقررات ساختمانی تمام پنجره های جدید را ملزم می کند که حداقل دارای درجه C باشند. هر یک از شرکت‌های بزرگ ادعا می‌کنند سطوح مختلف بهره‌وری انرژی، برخی به اندازه A++.

سیستم رتبه بندی انرژی توسط شورای رتبه بندی فنستراسیون بریتانیا (BFRC) اجرا می شود. به دنبال نام آن در برچسب رتبه بندی انرژی پنجره خود بگردید. این به شما نشان می دهد که عملکرد آن توسط BFRC تأیید شده است.

برخی از شرکت ها اقدامات اضافی صرفه جویی در مصرف انرژی را در بالای پنجره ها و درب های دو جداره استاندارد خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، Safestyle می‌گوید شیشه دوجداره EcoDiamond از تست‌های حفظ حرارت و عملکرد آب و هوا فراتر می‌رود.

قبل از خرید هر ادعایی، توصیه می‌کنیم از بررسی‌های شرکت شیشه‌های دوجداره خود دیدن کنید تا ببینید مشتریان واقعاً در مورد آنها چه فکری می‌کنند. وقتی به رتبه‌بندی انرژی نگاه می‌کنید.

«U-Value» را نیز خواهید دید. U-Value معیاری است که نشان می دهد گرما چقدر راحت می تواند از چیزی عبور کند. هر چه مقدار حرارتی که مواد اجازه خروج از آن می دهد کمتر باشد، U-Value بالاتر خواهد بود.

برخی از پنجره ها ممکن است دارای رتبه انرژی بالا، اما U-Value پایین باشند. این به این دلیل است که رتبه بندی انرژی به تمام جنبه های پنجره، از جمله انواع شیشه یا گاز، و نه فقط عایق بودن مواد، نگاه می کند، بنابراین ممکن است در کل بهتر باشند.

الزامات تهویه برای شیشه‌های دوجداره تازه نصب شده با اجرایی شدن مقررات جدید ساختمان به نام «سند تأیید شده F» در 15 ژوئن 2022 تغییر کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.