سگی با دیدن تیشرت مردانه مشکی ترامپ واق واق کرد

پیراهن سفید و تیشرت مردانه مشکی ارائه شده در اینجا از مجموعه تی شرت اصلی آنهاست. این پیراهن به دلیل 100% پنبه مصری فوق‌العاده نرم است و وزن آن ضخیم‌تر از هر پیراهن دیگری با 180 گرم گرم در متر مربع است.

آنها همچنین یک نسخه سبک وزن (35٪ سبک تر) از تی شرت های خود را با 120 گرم در متر مربع ارائه می دهند، تی شرت Asket با قیمت 45 دلار یکی از گران ترین تی شرت های این مجموعه است.

45 دلار برای اکثر افراد برای خرید یک تی شرت مقداری زیاد است، اما اگر به دنبال برندی هستید که به احتمال زیاد در عین حفظ زیبایی طراحی تمیز و استاندارد با کیفیت بالا، بی عیب و نقص باشد، ASKET ارزش سرمایه گذاری را دارد.

Ash & Erie از این نظر منحصر به فرد است که به مخاطب خاصی از مردان خدمات می دهد، آنهایی که کوتاهتر از قد متوسط هستند. در واقع یک دلیل شایسته ماموریت و پیام آنها با من طنین انداز می شود.

زیرا قد من کمتر از 5.6 اینچ است و بنابراین Ash & Erie قطعاً جایگاهی را در کمد لباس شیک من به دست آورده است.

اول از همه، تناسب آن عالی است، اما البته این لباس به طور خاص برای من ساخته شده است. بسیاری از تی‌شرت‌های دیگر این لیست طولانی هستند، زیرا بیشتر برای قد متوسط مردان که حدود 5.9 اینچ است، مناسب هستند.

علاوه بر این، این یک پنبه نرم و از پیش چروک شده است، بنابراین مشکلی با کوچک شدن تصادفی پیراهن وجود ندارد، ایده خوبی است که سایز مناسب را برای لباس آماده کنید.

آنها اشاره ای نمی کنند که پنبه با کیفیت ممتاز از کجا تهیه می شود، اما من فکر می کنم این پنبه می تواند اینجا در ایالات متحده باشد زیرا برخی از لباس های دیگر آنها در آنجا تولید می شود.

قطعاً پارچه های با کیفیتی هستند زیرا می توانید تفاوت را احساس کنید. از نظر وزن شبیه به تی اسکی ASKET و Banana Republic’s Supima Tees است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.