سازه مبل های فلزی و چوبی کدام را انتخاب کنیم؟

سازه های فلزی و چوبی جامد دوام بالایی به مبل های ما ارائه می دهند، به شرطی که کیفیت خوبی داشته باشند.

هنگام تصمیم گیری در مورد یکی یا دیگری، باید کاربرد مبل خود، عوامل آب و هوایی و کیفیت مواد اولیه را در نظر بگیریم. در VOGGET ما فقط از چوب جامد با بالاترین کیفیت استفاده می کنیم

سازه های فلزی
ویژگی مبل های اسکلت فلزی این است که وزن آنها بسیار بیشتر از مبل راحتی طوسی سفید چوبی جامد است و بنابراین جابجایی از یک مکان به مکان دیگر بسیار دشوارتر است.

پیش از این تصور می شد که آنها بسیار بادوام تر از چوب جامد هستند، زیرا این اعتقاد وجود داشت که در برابر آب و هوای نامساعد، ضربه، خرابی ناشی از استفاده روزانه و غیره مقاومت بیشتری دارند.

چه چیزی یک VOGGET را تا این حد بادوام می کند؟
در VOGGET ما فقط از مبل هایی با فریم چوبی جامد استفاده می کنیم، زیرا مبل های با فریم فلزی به دلیل آب و هوای نامناسب، به ویژه به دلیل رطوبت، که باعث زنگ زدگی آنها می شود، ممکن است خراب شوند. مبل اسکلت فلزی بعد از چند سال هنگام نشستن صدا می دهد و کم کم راحتی خود را از دست می دهد.

در VOGGET، ما یک درمان ضد رطوبت ویژه را به ساختار چوب جامد که در کارخانه ما ارائه می شود اضافه می کنیم.

در این مجموعه مبلمان اداری جوان را با بهترین کیفیت ارائه می دهند.

چه در یک منطقه مرطوب زندگی کنید، چه اگر در خانه اجاره ای زندگی می کنید و محل سکونت خود را به طور مداوم تغییر می دهید، فریم های ما 10 سال گارانتی دارند به لطف پایه سازی، یک درمان نوآورانه ضد رطوبت و ضد اتساع.

مبل VOGGET شما با گذشت زمان در شرایط عالی باقی می ماند و احساس ناراحتی به شما نمی دهد.

آیا تمام سازه های چوبی یکسان هستند؟
در طیف وسیعی از مبل‌های با قاب چوبی، اکثر تولیدکنندگان از کاج استفاده می‌کنند، اما در VOGGET ما از چوب راش استفاده می‌کنیم زیرا بهترین مقاومت و دوام را ارائه می‌دهد.

چوب گردو

مبل هایی که اسکلت آن از ترکیب چوب یا دهه نود تشکیل شده است بدترین کیفیت را دارند. اگرچه بسیار ارزان هستند، اما دوام آنها بسیار محدود است، زیرا مواد اولیه آن از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و هیچ درمانی برای جلوگیری از آسیب های ناشی از آب و هوای نامساعد دریافت نکرده اند.

اگر قصد خرید مبل راحتی با کیفیت تضمینی دارید، به متخصصان مبلمان اعتماد کنید. با تشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.