زنی با گونی کود شیمیایی برای دخترش لباس دوخت

با افزایش تولید مواد غذایی در سراسر جهان، صنعت کشاورزی در تلاش است تا تاثیرات زیست محیطی، مقرون به صرفه بودن و کارایی عملیاتی خود را بهبود بخشد.

برای بسیاری از کسب‌وکارها، یافتن روش‌های ذخیره‌سازی و حمل و نقل بهتر گامی حیاتی در جهت دستیابی به این هدف است.

کیسه های فله یا گونی کود شیمیایی پلی پروپیلن ابزار ارزشمندی برای طیف وسیعی از کاربردها در صنعت کشاورزی، از ذخیره سازی محصولات تا حمل و نقل است.

در این پست مزایای استفاده از کیسه های پلی پروپیلن برای تجارت کشاورزی شما مورد بحث قرار خواهد گرفت. همچنین توضیح خواهیم داد که چرا باید به جای خرید کیف های جدید، به خرید کیف دست دوم و عمده فکر کنید. ادامه مطلب را بخوانید.

پلی پروپیلن، همچنین به عنوان PP شناخته می شود، یک ماده ترموپلاستیک انعطاف پذیر است که از طریق پلیمریزاسیون پروپیلن ایجاد می شود.

فرآیند پلیمریزاسیون زمانی اتفاق می‌افتد که مولکول‌های کوچک منفرد به نام مونومر به طور شیمیایی ترکیب شوند و مولکول‌های بزرگ‌تر یا پلیمرها را تولید کنند.

کارشناسان پلی پروپیلن را به دلیل ایمنی آن برتر از سایر مواد بسته بندی پلاستیکی می دانند. از آنجایی که پلی پروپیلن حاوی بیسفنول A نیست.

نسبت به بسیاری از پلاستیک های دیگر دارای درجه سمیت پایین تری است و برای نگهداری محصولات غذایی و نوشیدنی مناسب است. بسیاری از مردم پلی پروپیلن را با پلاستیک معمولی دیگری به نام پلی اتیلن مقایسه می کنند.

در حالی که هر دو پلاستیک خواص مشابهی مانند چکش خواری و مقاومت در برابر تنش دارند، اما هنوز ترکیبات متفاوتی هستند. در اینجا چند تفاوت بین این دو وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.