زنی با لباس خواب زنانه فانتزی به مراسم عروسی دخترش رفت

با خرید یک لباس خواب زنانه فانتزی جدید احساس خاصی به وجود می آید: نیاز به محافظت از این جدیدترین محصول اضافه شده به کمد لباس خود، ذخیره آن فقط برای خاص ترین مواقع، قرار دادن آن در کیف لباس پس از هر بار پوشیدن و بیایید صادق باشید.

مطمئن شوید که عکس خوبی از آن برای اینستاگرام می گیرید. این نوع رفتار برای خرید یک سارافون جدید، یک کت ترمه یا یک جفت پاشنه بلند مناسب است، اما آخرین چیزی که انتظار دارید این پاسخ را جلب کنید، محتویات کشوی پیژامه شما است.

پیژامه‌ها که معمولاً خانه‌ای برای تی‌شرت‌های قدیمی کنسرت و سویشرت‌های «قرض‌گرفته‌شده» از سابق‌ها هستند، از زمان لباس‌های شب شیک گریس کلی در پنجره‌ی عقب، منبعی برای شور و هیجان نبوده‌اند.

اما از آنجایی که برندهای مدرن Olivia von Halle و Sleeper از لباس خواب شیک سال گذشته الهام می گیرند و ظرافت از دست رفته آن را بازیابی می کنند، اکنون جذاب تر از هر زمان دیگری است.

همانطور که شخصیت کلی می گوید، “لغزش به چیزی راحت تر هم در و هم در بیرون از اتاق خواب. اولیویا فون هال، بنیانگذار این خط که به خاطر حریرهای مجلل و الگوهای بازیگوشش معروف است.

هرگز برای زندگی با لباس خواب برنامه ریزی نکرده است. پس از تحصیل در رشته مد و منسوجات در دانشگاه در زادگاهش انگلستان، او می دانست که در این صنعت شغلی را دنبال خواهد کرد.

اما تا زمانی که سه سال به عنوان پیش بینی کننده روند در لندن و شانگهای کار کرد، حتی به فکر طراحی و راه اندازی او افتاد. نام تجاری خود. فون هاله می‌گوید.

«این به من درک و قدردانی واقعاً محکمی از نقشی داد که مد در فرهنگ به‌عنوان تجلی احساس و خلق و خوی جمعی ایفا می‌کند.

اما من هیچ تجربه‌ای نداشتم که در یک برند مد کار کنم، که در گذشته یک موهبت بود، زیرا به من این آزادی را داد که همه چیز را از ابتدا رویاپردازی کنم.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.