زنی با قهوه لاوازا یک کیلویی مادرشوهرش را مسموم کرد

همچنین مسئول پیشگیری از کمبودهای مغزی مغز ما، با کند کردن زوال سلول های مغزی مرتبط با حافظه است. به عبارت دیگر، قهوه همیشه با نظم و اعتدال باعث کاهش ابتلا به بیماری های عصبی مانند آلزایمر یا پارکینسون می شود.

قهوه لاوازا یک کیلویی همچنین در برابر سنگ کیسه صفرا محافظت می کند. یک مطالعه آمریکایی نشان می دهد که زنانی که 04 فنجان قهوه می نوشند، 25 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به سنگ کیسه صفرا هستند.

بیایید با بیماری شاخصی که به انسولین مرتبط است پایان دهیم. به لطف مطالعات اپیدمیولوژیک، آنها نشان می دهند که مصرف 06 فنجان قهوه در روز خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را تا 35 درصد کاهش می دهد.

اما این به دلیل کافئین نیست، بلکه بیشتر به دلیل اسید کروموژنیک موجود در قهوه است که با آن تداخل دارد. عمل آنزیمی که وظیفه آن آزاد کردن گلوکز در خون است.

به این معنی که چه برای یک قهوه یا یک قهوه بدون کافئین، ما همان اثرات را می بینیم. در اینجا اطلاعات زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از این نوشیدنی انرژی زا طبیعی بهتر استفاده کنید.

فراموش نکنید که اعتدال برای جلوگیری از عوارض آن ضروری است. برای نتیجه گیری، بدانید که اثرات قهوه از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. توصیه می شود برای جلوگیری از بی خوابی بیش از 03 فنجان قهوه در روز ننوشید و بعد از ساعت 5 بعد از ظهر دیگر مصرف نکنید.

دومین نوشیدنی در جهان پس از آب با مصرف نزدیک به 2.5 میلیارد فنجان در روز، قهوه مترادف با لذت است و به تمرکز کمک می کند. در خانه، پیشخوان یا در محل کار، به تنهایی یا در یک شرکت خوب، قهوه بسیار بیشتر از یک نوشیدنی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.