در هند از کیف پول چرم طبیعی زنانه برای جابجایی مواد مخدر استفاده می کنند

بازار کیف پول چرم طبیعی زنانه همچنان در حال رشد است. با شکل‌ها، سبک‌ها و اندازه‌های بسیار موجود، زنان می‌توانند بدون در نظر گرفتن سبک زندگی یا سلیقه مد، به راحتی پول نقد، کارت و کارت شناسایی حمل کنند.

یکی از عوامل اصلی افزایش استفاده زنان از کیف پول به جای کیف، رشد مداوم بازار کیف پول چرم وگان است. در سال های اخیر افزایشی در وگانیسم وجود داشته است.

افراد با هر پیشینه ای محصولات حیوانی را به دلایل اخلاقی کنار می گذارند و با برندهایی که متعهد به تولید پوشاک و لوازم جانبی تحت شرایط کاری ایمن، منصفانه، قانونی و انسانی هستند، ارتباط برقرار می کنند.

در چند دهه اخیر، روند مد سریعتر از همیشه تغییر کرده است، و فشار بر کارگران برای تولید لباس و لوازم جانبی به سرعت، با قیمت های پایین تر، افزایش یافته است.

این را با فشار اضافی بر روی مصرف کنندگان برای روی آوردن به جدیدترین روندها ترکیب کنید، و دستور العملی برای فاجعه خواهید داشت. خوشبختانه، بسیاری از مردم اکنون به دنبال برندهای مد پایدار و اخلاقی مانند Watson & Wolfe هستند.

کیف پول های ما از موادی ساخته شده اند که از مواد شیمیایی کمتری نسبت به چرم حیوانات استفاده می کنند و تأثیر زیست محیطی بسیار کمتری دارند.

یک انتخاب عالی برای هر کسی که به محیط زیست اهمیت می دهد و درک می کند که یک جمعیت سالم برای زندگی به یک سیاره سالم نیاز دارد. هر کیف پول کاملاً دست ساز و با بالاترین استانداردها ساخته شده است.

با مجموعه ای از سبک های جاودانه مجموعه ما را تشکیل می دهد. با دو برابر، سه تایی، دارندگان کارت و کیف پول های دارای جیب سکه بدون ظلم، می توانید بدون افت کیفیت، عملکرد یا سبک، انتخابی اخلاقی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.