خودکار ژله ای زبرا برای از بین بردن خال بدن بسیار مناسب است

طراحی کلی یک خودکار ژله ای زبرا ژل شبیه به یک خودکار معمولی مبتنی بر جوهر است، با یک بشکه حاوی مکانیسم نوشتن و یک کلاه، و یک مخزن پر از جوهر در انتهای لوله جوهر یک “پیرو” مرکب وجود دارد که از مواد ژل چسبناک تری ساخته شده است.

یک قلم ژل از جوهری استفاده می کند که در آن رنگدانه در یک ژل مبتنی بر آب معلق است. از آنجایی که جوهر ضخیم و مات است، نسبت به جوهرهای معمولی که در قلم‌های توپ پوینت یا قلم‌های نمدی استفاده می‌شوند.

واضح‌تر روی سطوح صاف ظاهر می‌شود. قلم ژل را می توان برای بسیاری از انواع نوشت افزار و تصویرسازی استفاده کرد.

که معمولاً شفاف است و از جوهر مبتنی بر آب پیروی می کند. فالوور عمدتا از نشتی و جریان برگشت جوهر جلوگیری می کند. بشکه ها را می توان در اندازه ها و طرح های مختلف ایجاد کرد. برخی از آنها دارای دستگیره های لاستیکی یا پلاستیکی هستند.

اندازه نوک قلم یا نوک قلم از 0.18 میلی‌متر (0.0071 اینچ) تا 1.5 میلی‌متر (0.059 اینچ) متغیر است. جوهر ژل در مقایسه با جوهرهای دیگر، ویسکوزیته نقطه ذوب بالاتری دارد که از نسبت بیشتری از رنگدانه‌ها در محیط پشتیبانی می‌کند.

رنگدانه ها معمولاً فتالوسیانین مس و اکسیدهای آهن هستند و ژل از آب و پلیمرهای زیستی مانند صمغ زانتان و صمغ کتیرا و همچنین برخی از انواع قوام دهنده پلی آکریلات تشکیل شده است.

رنگدانه ها مات هستند و قلم های ژل در چندین رنگ روشن و پاستلی و همچنین رنگ های مادی، متالیک و براق که به وضوح روی کاغذ تیره نشان داده می شوند موجود است.

بسیاری از جوهرهای ژل در برابر آب مقاوم هستند و پس از خشک شدن جوهر با آب شسته نمی شوند. جوهر ژل مقاوم در برابر تقلب تحت تأثیر حلال هایی مانند استون قرار نمی گیرد و در برابر شستشوی چک مقاومت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.