خرما شکلاتی پارسان کادو تولد ملکه الیزابت

انواع مختلفی از خرما شکلاتی پارسان وجود دارد و همه آنها به خوبی در این دستور العمل کار می کنند، اما من به خرمای مدجول علاقه ندارم. خرمای مدجول بزرگ و شیرین با طعمی شبیه کارامل است.

اگر نمی توانید خرمای Medjool را پیدا کنید، از هر نوع تاریخی که می توانید پیدا کنید استفاده کنید. از آنجایی که خرمای مدجول به طور طبیعی بسیار شیرین است.

من ترجیح دادم آنها را در انواع شکلات تلخ بپوشانم که خیلی شیرین نیست، قند تصفیه شده بسیار کمی دارد و مواد جامد کاکائو بسیار بالایی دارد.

به طور کلی، شکلات تلخ که حاوی درصد بیشتری از مواد جامد کاکائو است، از دیدگاه تغذیه ترجیح داده می شود. من یک تخته شکلات حاوی 90 درصد مواد جامد کاکائو را انتخاب کردم، اما هر نوع شکلاتی کارآمد است.

با آب کردن شکلات شروع کنید. من ترجیح می دهم مسیر آسان را انتخاب کنم و آن را در مایکروویو ذوب کنم. برای انجام این کار، به سادگی شکلات را تکه تکه کنید یا آن را تقریباً خرد کنید.

سپس آن را به یک کاسه ایمن مایکروویو اضافه کنید و آن را به مدت 20 ثانیه روی حرارت بالا قرار دهید. هم بزنید، سپس 20 ثانیه دیگر حرارت دهید. اگر شکلات هنوز ذوب نشده است، حرارت را با 20 ثانیه ادامه دهید و بعد از هر بار هم بزنید تا شکلات ذوب شود.

همچنین می توانید شکلات را در قابلمه ای روی اجاق گاز که روی حرارت ملایم قرار داده اید آب کنید و مرتب هم بزنید تا شکلات ذوب شود. حتما به محض آب شدن شکلات قابلمه را از روی اجاق بردارید وگرنه می سوزد.

روش دیگر برای آب کردن شکلات استفاده از دیگ دوبل است. این روش ملایم به جلوگیری از سوختن شکلات کمک می کند. برای درست کردن یک دیگ دوتایی، یک قابلمه را با چند سانت آب پر کنید و روی حرارت ملایم روی اجاق بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.