حنای سیاه هندی را می توان برای درمان زانو درد استفاده کرد

مهندی که به حنای سیاه هندی  نیز معروف است، خمیری است که از زردچوبه تهیه می شود و برای کشیدن طرح های پیچیده روی پوست استفاده می شود.

ماهندی که منشا آن هند است در ابتدا برای کمک به خنک کردن پوست استفاده می شد و زنان از آن برای مبارزه با گرما در کشور خود استفاده می کردند.

با گذشت زمان از آن برای تزئین بدن زن و مرد در مناسبت های خاص مانند جشن ها، عروسی ها و دیگر مراسم سنتی استفاده می شد.

با فیلم‌های وسترن رواج یافت و طرح‌های مهندی تزئینی در سرتاسر جهان مد شد و از آن به عنوان خالکوبی حنا یا خالکوبی موقت یاد می‌شود.

حنا از عصر برنز برای تزئین بدن زنان برای جشن ها استفاده می شد، جایی که اعتقاد بر این بود که حنا برکت و شانس می آورد و نماد شادی و زیبایی بود.

طراحی عروس ممکن است چند ساعت طول بکشد، بنابراین آماده باشید که مدتی ثابت بنشینید. برای یافتن هنرمندان واجد شرایط در منطقه خود تحقیق کنید، اگر به خالکوبی حنا علاقه مند هستید یا اگر هنرمند هستید.

می توانید کیت ها را بخرید و تمرین خود را انجام دهید. آموزش های آنلاین زیادی برای کمک به این موضوع وجود دارد. حتماً دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی که توسط هنرمند یا راهنمای آنلاین داده شده را دنبال کنید تا خالکوبی حنا شما ماندگار شود.

طرح های مهندی معمولاً به رنگ نارنجی یا قهوه ای تیره روی پوست قرار می گیرند. برخی از هنرمندان ممکن است پیشنهاد دهند تا خالکوبی موقتی مانند این را در رنگ مشکی طراحی کنند اما مراقب باشید.

مهندی واقعی با برگ های حنا و روغن های طبیعی درست می شود و هرگز سیاه نمی شود. به منظور تولید مواد شیمیایی سیاه اغلب به مخلوط اضافه می شود و در حالی که استفاده از حنا برای پوست کاملا بی خطر است، این مواد شیمیایی می توانند باعث ایجاد حساسیت شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.