تیشرت زنانه سایز بزرگ موجب لاغر شده زن 100 کیلویی شد

جزیره سنگی نیز با تیشرت زنانه سایز بزرگ نسخه ویژه خود می درخشد. بیایید نگاهی به قوی ترین قطعات بیندازیم! صحبت از قطعات اسطوره ای شد، نمی توان این مقاله را بدون اشاره به مجموعه معروف FW19 جزیره سنگی و قطعات فوق العاده آن ادامه داد.

این تیشرت آستین کوتاه پارچه ای کاملاً نخی دارد. دارای یقه ای است که برای ظاهری بسیار کلاسیک کمی نشان داده شده است. اصالت از چاپ Desert Camo است که روی کل قطعه وجود دارد.

بدیهی است که قطب نما گلدوزی شده را در جلو برای یک رندر ظریف اما بسیار موثر می یابیم. این نسخه Desert Camo به صورت کت و کت نیز موجود است.

برای پوشیدن این قطعات باید باهوش باشید، ما یک شلوار باربری جزیره سنگی را برای ظاهری موفق در زمینه فناوری پیشنهاد می کنیم.

برای مجموعه پروژه Shadow خود، جزیره سنگی قطعات بسیار الهام گرفته از پارچه با کیفیت بالا را به ما ارائه می دهد. لیبل ایتالیایی با استفاده از جلوه های بصری بسیار بدیع برای کت، کت و شلوار، مجموعه ای از تیشرت های چاپ شده را به ما پیشنهاد می دهد.

که با بقیه مجموعه مطابقت دارد. آنها دارای چاپ هایی با جلوه های بصری بسیار مدرن با الهام از طراحی تخت هستند که جای تکه های کلیدی کمد لباس شما را خواهند گرفت.

همه آنها ساخت بسیار خوبی دارند، به موقع نگهداری می شوند. مجموعه پروژه سایه سنگ جزیره مرجعی در لباس های آماده معاصر است.

تمام تاریخچه این مجموعه جزیره سنگی و این قطعات مختلف را از طریق مقاله مجموعه تاریخ پروژه سایه جزیره سنگی که در طول فصل ها ماندگار است، بیابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.