با ساخت مانکن بچه گانه در شهر مرزی ایران میلیاردر شوید

بزرگترین سوالی که هر خرده‌فروشی باید از تامین‌کننده خود بپرسد این است که چه مقدار از محصول شما از مواد برای زیستی مشتق شده است و از کجا می‌آید؟ سپس شروع به تعیین پایداری محصول می کند.

زمانی که پایداری ایجاد می شود، مهم است که به خواص قابل بازیافت یا تجزیه پلاستیک نگاه کنیم.

در پلی استایرن، ABS و پلی کربنات ها، این مواد برای سال ها به راحتی بازیافت می شوند و مواد یا دوباره استفاده می شوند یا دوباره استفاده می شوند.

در مورد IDW، ما از پلی استایرن بازیافتی با استفاده از آن در مانکن بچه گانه خود استفاده می کنیم.

مانکن

همچنین می‌توان از آن در صنایع حرارتی، قالب‌گیری تزریقی، ساخت‌وساز و بسیاری از موارد استفاده کرد که می‌توان آن‌ها را آسیاب کرد و دوباره قالب‌گیری کرد و بارها از آن استفاده کرد.

سایر پلاستیک‌ها در حالی که به عنوان بازی‌های طبقه‌بندی می‌شوند، همیشه نمی‌توانند همان سطح یا سه‌ولتاژ استفاده شوند را مانند پلی استایرن، ABS یا پلی‌کترهای کربن ارائه‌دهنده.

در نهایت علاوه بر نگاه کردن به منشا مواد و استفاده از مواد، باید به روند ساخت نیز توجه کنیم. مانکن چگونه ساخته می شود؟ قالب هایی که برای جعل شکل از چه قالب هایی استفاده می شود؟

هنگامی که پایداری ایجاد شد، مهم است که به خواص قابل بازیافت یا تجزیه پلاستیک نگاه کنیم. در مورد پلی استایرن، ABS و پلی کربنات، این مواد برای سال‌ها به راحتی بازیافت می‌شوند و مواد یا دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرند یا دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مورد IDW، ما از پلی استایرن بازیافتی با استفاده از آن در مانکن های خود استفاده می کنیم. همچنین می‌توان از آن در صنایع حرارتی، قالب‌گیری تزریقی، ساخت‌وساز و بسیاری از موارد استفاده کرد که می‌توان آن‌ها را آسیاب کرد و دوباره قالب‌گیری کرد و چندین بار از آن استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.