بازار فروش چوب خام مبل استیل ارزان در اصفهان

فروش چوب خام مبل استیل ارزان و مقرون به صرفه برای تولید کنندگان مبلمان از جمله فاکتورهای مهم بوده و همواره به دنبال بهترین و کاربردی ترین آنها هستند. در بازار داخلی انواع مختلف چوب خام برای بکار گیری در صنعت تولید مبلمان خانگی و اداری عرضه می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. قیمت چوب عسلی اصفهان، تهران و دیگر کلان شهرها بسیار متفاوت می باشید زیرا هر کدام از موادهای گوناگونی در زمان تولید استفاده می کنند، این مراکز برای خرید عمده این محصولات مناسب بوده و چه چالش هایی برای دسترسی ارزان به آنها پیش روی خریداران وجود دارد؟

بازار فروش چوب خام مبل استیل ارزان در اصفهان

خرید انواع چوب خام مبل استیل

خرید انواع چوب خام مبل استیلچوب در صنعت مبلمان جزء اصلی تولیدات به شمار می رود و به همین علت کیفیت و مقاومت آن اهمیت زیادی دارد. از سوی دیگر امروزه تلفیق مواد اولیه صنعتی و مدرن برای تولید سرویس های مبل بسیار مد شده که معمولاً استفاده از چوب ها را افزایش داده است.

برخی از پرکاربردترین انواع چوب گردوی سیاه که برای تولید مبل استی، چوب راش مبل راحتی چستر یا همان مدل های کلاسیک و سلطنتی به کار گرفته می شوند عبارتند از:

 • چوب راش و چوب گردو
 • چوب توسکا و چوب روسی
 • چوب آبنوس و چوب بلوط

البته چوب های دیگری مانند چوب چنار، افرا و ملچ یا همان نارون نیز برای تولید و ساخت مبلمان ها بسته به مدل و طرح محصول نهایی به کار گرفته می شوند. خرید چوب خام مبل استیل مدرن به صورت عمده امر چندان مشکلی نیست چرا که شرکت های بسیاری در زمینه عرضه آنها فعالیت دارند.

فروش چوب خام مبل استیل با کیفیت در اصفهان

فروش چوب خام مبل استیل با کیفیت در اصفهاناز جمله چوب های مورد استفاده برای مبلمان چوبی نمونه های راش و چوب روسی هستند. در بازار مبلمان معمولاً چوب های سفید رنگ وارداتی را روسی می نامند. چوب درخت کاج، نراد و نوئل گونه های پرطرفدار از چوب های روسی مورد استفاده در صنعت مبلمان می باشند.

برای ساخت مبلمان های کلاسیک، اسپرت و انواع مدل های خانگی چوب راش برای تهیه انواع کلاف  یا اسکلت چوبی به کار برده می شود که برخی از ویژگی های کیفی آن عبارتند از:

 • مقاوم در برابر حشرات و قارچ ها
 • دارای بافت یکدست و مقاوم
 • چوبی نیمه سنگین و مناسب برای تولید انواع مبلمان ها
 • دارای رنگ کرم مایل به قرمز

در بازار چوب خام مبلمان قم و اصفهان انواع بهترین مدل های تولید داخل و نمونه های وارداتی با حجم بالایی به بازار مصرف عرضه می شوند که همین امر موجبات فعالیت خریداران را در این مراکز به همراه داشته است.

قیمت چوب‌ خام مبل استیل کلاسیک در بازار داخلی و جهانی

قیمت چوب‌ خام مبل استیل کلاسیک در بازار داخلی و جهانیقیمت از جمله فاکتورهای مهم برای خرید انواع چوب خام در بازارهای داخلی و جهانی به شمار می رود. بدون شک قیمت و نرخ بالا نشانی از کیفیت و اصالت و ماندگاری این محصولات است.

به طور کلی لیست قیمت روز چوب خام مورد استفاده در صنعت تولید مبل استیل، مبل راحتی کلاسیک و … تحت تاثیر فاکتورهای مهمی تغییر می کند که برخی از مهترین آن موارد زیر را شامل می شوند:

 • نوع، جنس و کیفیت چوب مورد نظر
 • میزان عرضه و تقاضا در بازار داخلی
 • قیمت روز انواع چوب خام
 • نوسانات بازارهای جهانی برای واردات چوب

فروشگاه چوب خام برای مبل استیل منزل

فروشگاه چوب خام برای مبل استیل منزلدر کشور فعالین بسیاری در قالب فروشگاه چوب گردو آمریکایی مبل استیل عرضه کننده انواع محصولات مصرفی برای تولید یک مبلمان با قیمت مناسب و رقابتی هستند. خریدار و تولید کننده مبلمان باید به خوبی نیاز بازار را بشناسد تا در نهایت چوب خام را متناسب با آن خریداری کند.

توجه کنید که انتخاب چوب خام برای تهیه کلاف مبل باید بر حسب نوع کاربرد مبلمان صورت گیرد. به عنوان مثال مبل استیل منزل سه نفره و یک نفره باید با چوب راش یا چوب روسی تهیه شود تا کیفیت و شکل ظاهری آن برای سالها محفوظ مانده و زیبایی اولیه خود را حفظ نماید.

از این رو به عنوان خریدار عمده، انتخاب فروشگاه و مراکز عرضه مستقیم انواع چوب خام نقش مهمی در تهیه مدل های پرمصرف با قیمت و کیفیت بالا خواهد داشت که باید به آن توجه ویژه شود.

کارخانه چوب مبل استیل در تهران

کارخانه چوب مبل استیل در تهراندر تهران و کلان شهرهایی مانند تبریز، اصفهان و مشهد کارخانه هایی در زمینه تولید انواع چوب مبل و مصنوعات چوبی فعالیتی مستمر دارند. این کارخانه ها در برخی از فصول سال اقدام به عرضه محصولات تولیدی خود در قالب نمایشگاه چوب خام مبلمان می نمایند.

بازدید از این نمایشگاه ها، اطلاع از تخفیفات فصلی کارخانجات تولیدی و شناخت برندهای معتبر، فاکتورهای مهمی برای خرید ارزان و رقابتی انواع چوب مبل تهران در بازار داخلی و افزایش حاشیه سود خواهد بود.

امروزه از طریق شبکه های اینترنتی، مشاوران و نمایندگان فروش آنلاین می توانید از زمان نمایشگاه ها، چگونگی خرید مستقیم و سفارشات بهترین تولیدات انواع چوب خام با نرخ تولیدی مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.