اهمیت چوب مبل

اثاثیه منزل در بیشتر مواقع یک سرمایه گذاری بلند مدت است. و اگر مبل یا صندلی با کیفیتی دارید، نیازی به ایجاد تغییراتی برای آسیب‌های آینده ندارید که به هزینه‌های خارج از بودجه شما تبدیل می‌شود. به همین دلیل است که داشتن یک مبل با ساختار خوب و متریال خوب، فریمی مرغوب، دوام آن را تضمین می کند.

در ادامه، در مورد اهمیت یک قاب خوب برای مبلمان خانه و همچنین ویژگی های چوب و این کار و مواد استفاده شده در این فرآیند، به صحبت ادامه خواهیم داد.

طول عمر مبل
وقتی از مبل و سال های عمر آن صحبت می کنیم چیزهایی وجود دارد که برای مشتری قابل مشاهده نیست: عناصر ساختمانی. و این است که همه چیز به استفاده، مراقبت و موادی که برای بسط آن به کار رفته اند خلاصه می شود، رابطه کیفیت و مدت در آن نهفته است. مونتاژ یک مبل راحتی طوسی سفید یا صندلی راحتی تنها به چسباندن چند تکه چوب راش و تشکیل یک قاب نیست، بلکه ایده آل است که بهترین ها را داشته باشید.

بهترین گزینه برای تهیه یک قاب چوبی خوب برای مبل، داشتن Mapay است، زیرا این شرکت متخصص در تولید بهترین قاب های چوبی مبل است، همچنین در ساخت قاب های شزلون، میزهای گوشه، صندلی های راحتی، پوف و … . . کیفیت تضمین شده است.

در Mapay از بهترین چوب برای اسکلت داخلی مبل استفاده می کنند. بسته به سلیقه کاربر می توان از چوب جامد، چوب کاج گالیسی یا راش استفاده کرد که در قسمت هایی از مبل که معمولا به مقاومت بیشتری نیاز دارند ثابت می شود. همچنین چوب ها را می توان ترکیب کرد.

برای افزودن دوام بیشتر، قاب را می توان با فیبر حرارتی و فوم با کیفیت بالا پوشاند.

ساخت قاب
وقتی از ساخت چارچوب مبل یا صندلی راحتی صحبت می کنیم به کیفیت آن فکر می کنیم و این بستگی به منگنه و نجاری، دقت در اجرا، تعیین نقاط فشار و یکپارچگی مصالح دارد شما میتوانید به راحتی از این سایت خرید مبلمان چوبی انجام دهید.

تیم متخصص Mapay همیشه از کوچکترین جزئیات مراقبت می کند تا به تلاش خود برای انجام یک کار شایسته و بی عیب و نقص از نظر فرآیند ساخت قاب ادامه دهد. تمامی سازه هایی که در شرکت ساخته می شوند دارای ضمانت کیفیت و ماندگاری می باشند.

ما همیشه با بهترین کیفیت چسب و منگنه کار می کنیم که برای استحکام مبلمان در حال ساخت ضروری است. برای دستیابی به کار بی عیب و نقص، هر جزئیات به خوبی محاسبه شده است.

چوب گردو

Mapay: 30 سال تجربه
شرکت Mapay بیش از 30 سال است که مصنوعات چوبی را با کیفیتی غیرقابل انکار تولید می کند و علاوه بر آن برای تولیدکنندگان مبل کار می کند و سازه هایی را در اختیار آنها قرار می دهد که برای ماندگاری مبلمان بسیار ضروری است. به همین ترتیب، پایه های چوبی، دسته هایی که با بهترین ماشین آلات و تکنولوژی سطح بالا ساخته شده اند را به مشتریان خود ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.