از لوله پلیکا آدا پلاست برای ساخت کیف و کفش استفاده می کنند

این لوله پلیکا آدا پلاست مسئول انتقال فضولات انسان از کمدهای آب به مخزن سپتیک هستند. آنها به هیچ لوله دیگری به جز دریچه ها متصل نیستند.

لوله های خاک در مقایسه با لوله های آب باران، دیواره های ضخیم تری دارند. آنها همچنین از نظر قطر بزرگتر و 100 میلی متر هستند.

این لوله ها زباله های مایع دستشویی، آشپزخانه و موارد مشابه را حمل می کنند. اگر چه آنها فضولات انسانی را حمل نمی کنند.

لوله های فاضلاب باید ضخامتی برابر با لوله های خاک داشته باشند. اندازه آنها نیز بر اساس موقعیت آنها در هنگام نصب متفاوت است: 30 تا 50 میلی متر برای لوله های افقی و 75 میلی متر برای لوله های عمودی.

اینها تنها لوله هایی هستند که به لوله های خاک متصل می شوند زیرا به عنوان تهویه سپتیک تانک عمل می کنند. لوله های هواکش به عنوان خروجی گازهای کثیف عمل می کنند، به همین دلیل است که از هر دو طرف باز هستند.

تصمیم گیری در مورد انواع لوله های مورد استفاده برای یک پروژه ساختمانی تجاری برای اطمینان از عملکرد بهینه سیستم لوله کشی حیاتی است.

از این مقاله به عنوان راهنما استفاده کنید و همین امروز در پلی فاب برای نیازهای لوله پلاستیکی خود با ما تماس بگیرید.در حالی که انواع مختلفی از لوله های لوله کشی مورد استفاده در منازل مسکونی وجود دارد.

این مقاله بر روی رایج ترین لوله های لوله کشی خط آب و خط فاضلاب که در سه گانه کارولینای شمالی یافت می شود، تمرکز خواهد کرد.

چه در حال خرید، ساختن یا در حال حاضر صاحب خانه باشید، مهم است که نوع لوله های لوله کشی مورد استفاده را درک کرده و شناسایی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.